İADE MERKEZİ

İade Şartlarımız Kapsamındaysanız Paketinizi İade Edebilirsiniz

İade Sistemi

İadeleriniz, aşağıdaki şartların uygun olması durumunda gerçekleştirilir. İade seçeneklerinin kötüye kullanımını engellemek amacıyla iade yapılırken %25 iade kesintisi yapılır ve geri kalan tutar müşterinin hesabına iade edilir. Ücret iade süresi 7-14 gün içerisindedir.

ŞARTLAR
-İadeleriniz, sipariş tarihinizden en fazla 24 saat içerisinde, iade şartları uygunluğu (Yayının hiç açılmamış olması, yayın açılmış olsa da o anda sebepsiz gerekçelerle yayın verilemiyor olması) durumunda yapılır. 24 Saati geçmiş siparişlerde iade gerçekleştirilemez.
-Maç günleri satın alınan üyelikler, gerekçe ne olursa olsun iade edilemez.
-Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan birden fazla yerde seyretmeye çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
-Üyelik bilgileri (Kullanıcı adı ve Şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızdan belirlenir ve üye talebi doğrultusunda şifre değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.
– Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme durumlarında iade yapılamaz.
– Yayın alma sorunu eğer müşterinin internet, cihaz vb. yetersizliği/sorunları sebebiyle var ise iade yapılmaz.
– Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmayı denediğinizde sistem otomatik olarak kötüye kullanım tespiti yaptığı için paketiniz süresiz kapatılır ve iadesi gerçekleşmez.
-Test paketleri iade edilemez.
Tüm şartlar uygun ise iade yapmak için Destek Merkezi bölümünden talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak işleminiz gerçekleştirilecektir.

ÜCRETSİZ TEST PAKETİ OLUŞTUR
TEST PAKETİ OLUŞTUR

Sadece Gmail Kullanabilirsiniz!


Gmail Adresinizi Yazdığınızda "Onay Mesajı Gönder" Butonu Aktif Olacaktır.

Kalan Test Paketi: -